KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824173
nr 1382 4173
Björn Hallström
(1916-1982), Sverige
Oljemålning, Interiör med kakelugn. Signerad, daterad -78. Olja på duk, 73x55, yttermått inklusive ram: 76x58 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 1 mars 2021
kl 18:15:51
1/3 17:52:56
Björn Hallström
Läs mer om Björn Hallström